Pridėkite produktus, kurie jums patinka ir kuriuos norite įsigyti vėliau.

Bateliai

Rastų prekių skaičius: 164

Moteriškos pompos įvairių versijų: nuo klasikinių iki madingiausių dizainų

Atėjus pavasariui, batai ir batai užleisk vietą lengvesniems modeliams: balerinoms , loaferiams ir siurbliai. Būtent pompas galima rasti kone kiekvienos moters garderobe. Tokį didelį populiarumą jie skolingi pirmiausia dėl savo universalumo. Jie dera prie daugelio drabužių spintos elementų – tiek elegantiškų, tiek kasdienių. Jūs galite dėvėti tuos pačius pompas į darbą, į pasimatymą ir atsitiktinį vakarėlį. Norint gauti „wow“ efektą, pakanka greito priedų pakeitimo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome platų moteriškų pompų pasirinkimą, įskaitant siurbliai ant pleišto, kaiščio, stulpo ir siurbliai ant platformos. Dėl tokio plataus asortimento tikrai rasite modelį, kuris atitiks jūsų lūkesčius. Mes, kaip ir jūs, mėgstame žaisti su mada, todėl pasirūpinome, kad mūsų internetinėje parduotuvėje netrūktų stilių įvairovės ir plačios spalvų gamos. Įkvėpimo semiamės iš geriausių pasaulio dizainerių, nepamiršdami ir klasikos! Jei mėgstate paprastas stilizacijas, rasite nesenstančių, klasikinių moteriškų pompų, taip pat madingų raudonų. Ieškote kažko ypatingo, kas atitrauktų dėmesį nuo galimų figūros trūkumų? Lažinkitės dėl elegantiškų pompų modelių su užsegimu, primenančiu klasikinius XX a. XX a. Jau žinote, kokį modelį rinksitės sau? Naudokite filtrus, kuriuos rasite virš produktų, arba peržiūrėkite visą mūsų internetinės parduotuvės asortimentą. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu!

Seksualūs ir elegantiški aukštakulniai pompos

Moteriška spinta be klasikinių aukštakulnių pompų? Nekalbama! Moteriškos juodos ir bekulnės pompos papildo pavasario, vasaros ir rudens stilių, nepaisant kirpimo. Populiariausi yra juodi siurbliai ant stulpelio arba smėlio spalvos siurbliai. Vieną iš šių modelių verta turėti savo garderobe, nes jis gali būti naudingas daugeliu atvejų. Jei vykstate į pasimatymą ar kelionę su draugais, galite lažintis dėl šiek tiek energingesnės spalvos, pavyzdžiui, raudonos arba violetinės, pompų. Vasaros stilizacijai rinkitės pastelinių spalvų modelius, pvz., lašišos arba kanarėlės. To dėka išlaikysite stilistinį nuoseklumą ir jo neužgosite „sunkiais“ batais. Ieškote avalynės, kuri sustiprintų jūsų stilių? Lažinkitės dėl gyvūnų atspaudų, pvz., su gyvatės odos imitacija arba kamufliažu. Bijote, kad užsegamos pompos nepateisins jūsų lūkesčių ir žaisdami šokių aikštelėje staiga tapsite Pelene, pametę šlepetę? Pasirinkite modelį su papildoma apsauga, pvz., pompomis su dirželiu aplink kulkšnį.

Kulno ir platformos pompos – madinga alternatyva plonam stileto kulnui

Jei nesijaučiate pakankamai patogiai batuose plonu kulnu, rinkitės modelį su kelių centimetrų stulpeliu. Tai paskutinių sezonų hitas! Stulpelis daro avalynę stabilesnę, o koja gražiai sumodeliuota ir atidengta. Dėl to vaikščioti su aukštakulniais tampa daug lengviau nei su tradiciniais aukštakulniais. Tai mados, kino ir interneto žvaigždžių naudojamas triukas.

Siurbliai ant platformos puikiai tinka tiek elegantiškai, tiek kasdieninei stilizacijai. Šiame modelyje aukštakulnė yra subalansuota platforma, kuri suteikia pėdoms tinkamą stabilizavimą. Tai idealus pasiūlymas moterims, kurios nesijaučia visiškai patogiai su klasikiniais aukštakulniais, tačiau norėtų padidinti savo ūgį keliais centimetrais. Moteriškų pompų ant platformos galima rasti lakuotų, zomšinių ir matinių variantų. Tokio tipo batai puikiai dera prie vakarinių suknelių ir midi sijonų.

Žemakulniai siurbliai

Elegantiški batai – tai ne tik ploni aukštakulniai. Jei nemėgstate ar negalite avėti aukštakulnių, rinkitės žemakulnius pompus. Tai pasiūlymas moterims, kurios dėl savo ūgio renkasi kiek žemesnius ir stabilesnius batus. Žemus batus galima laisvai derinti su visais elegantiškais drabužiais, pvz., pieštuko formos sijonu arba moteriškas kostiumas . Prie džinsų puikiai atrodo ir ančių kulnų pompos. Mūsų pasiūlyme rasite platų žemakulnių batų pasirinkimą, kurie tiks tiek vestuvėse, tiek biure.

Užsisakykite pigius moteriškus siurblius su pristatymu www.royalfashion.pl

Ar rinkdamasi batus ypatingą dėmesį skiriate avėjimo patogumui? Jūs atėjote į reikiamą vietą, nes „RoyalFashion“ mums visada svarbiausia patogumas! Būtent todėl čia rasite tik gerai apgalvotus kirpimus ir kokybiškas medžiagas (pirmiausia audinį ir veganišką ekologišką odą). Mūsų internetinėje parduotuvėje patrauklios kainos pasiekiamos ištisus metus, ne tik išpardavimų sezono metu! Atraskite pigius siurblius ir sužinokite, kaip jie dera prie jūsų mėgstamų drabužių. Neradote sau modelio? Atraskite klasikinius batus, kurie gali būti puiki alternatyva pompoms.

Grąžinti
Sizes
Spalva
Švarus
Kulno tipas
Švarus
Kaina
-
Kulno aukstis
Švarus
pixel