💰SUPER SKATINIMAS💰 iki -50% nuolaida
Pridėkite produktus, kurie jums patinka ir kuriuos norite įsigyti vėliau.

Privatumo ir slapukų politika

Privatumo politika

 

Dėkojame, kad domitės mūsų internetine parduotuve. Jūsų privatumo apsauga mums yra labai svarbi. Šioje privatumo politikoje rasite išsamią informaciją apie jūsų duomenų tvarkymą. Jūsų duomenų administratorius yra: Royal Fashion Vipol Sp. Z o.o.,al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, admin@royalfashion.pl.

 

1. Pasiekite duomenis ir prieglobą

Galite apsilankyti mūsų svetainėje nepateikdami jokių asmeninių duomenų. Kiekvieną kartą prisijungus prie svetainės serveris automatiškai išsaugo tik vadinamuosius serverio žurnalai, pvz., prašomo failo pavadinimas, jūsų IP adresas, skambučio data ir laikas, perduotų duomenų kiekis ir prašymą pateikęs interneto paslaugų teikėjas (prieigos duomenys) bei puslapio iškvietimo dokumentai.

Šie duomenys analizuojami tik siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir pagerinti mūsų pasiūlymą. Tai, kas išdėstyta aukščiau, padeda įvertinti mūsų teisėtą interesą ir yra teisingas mūsų pasiūlymo vertinimas - tai yra interesų vertinimo dalis. Visi prieigos duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip per septynias dienas nuo jūsų apsilankymo svetainėje pabaigos.

Prieglobos paslaugos, kurias teikia trečiosios šalies paslaugų teikėjas
Užduodamas duomenų tvarkymą - mūsų vardu išorės paslaugų teikėjas mums teikia paslaugas svetainių prieglobos ir pateikimo srityje. Visi duomenys, kurie, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje, buvo surinkti naudojantis mūsų svetaine arba tam skirtomis formomis internetinėje parduotuvėje, yra saugomi šio paslaugų teikėjo serveriuose. Apdorojimas kituose serveriuose vyksta tik tiek, kiek nurodyta šioje privatumo politikoje.

Šis paslaugų teikėjas yra įsikūręs Europos Sąjungai arba Europos ekonominei erdvei priklausančioje šalyje.

2. Duomenų rinkimas ir apdorojimas, siekiant įvykdyti sutartį ir sukurti kliento paskyrą

Mes renkame asmeninius duomenis tik tuo atveju, jei savanoriškai juos pateikiate mums pateikdami užsakymą, susisiekdami su mumis (pvz., Naudodami kontaktinę formą arba el. Laišką) arba kurdami kliento paskyrą. Privalomi laukai yra pažymėti kaip tokie, nes juose esantys duomenys yra būtini, kad galėtume įvykdyti sutartį arba išnagrinėti atvejį, kai su mumis susisiekėte, arba sukurti kliento paskyrą. Be jų nuostatų neįmanoma užbaigti užsakymo, sukurti kliento paskyros ar susisiekti su mumis. Kokie duomenys renkami, gaunama iš formų, į kurias duomenys įvedami. Mes naudojame jūsų pateiktus duomenis vykdydami sutartį ir atsakydami į jūsų klausimus. Įvykdžius sutartį arba ištrynus jūsų kliento paskyrą, jūsų duomenų tvarkymas bus ribotas, o pasibaigus mokesčių ir apskaitos taisyklėse nurodytiems saugojimo laikotarpiams, duomenys bus ištrinti, nebent aiškiai sutinkate toliau naudoti šiuos duomenis arba pagal galiojančias taisykles. pasiliekame teisę toliau naudoti duomenis, apie kuriuos mes jus informuojame šiame pareiškime. Jūsų kliento paskyrą galima bet kada ištrinti. Šiuo tikslu turėtų būti išsiųstas pranešimas mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu punkte „Mūsų kontaktiniai duomenys ir jūsų teisės" arba naudokite atitinkamą funkciją savo kliento paskyroje.

3. Duomenų perdavimas

Sutarties vykdymui mes perduodame jūsų duomenis už pristatymą atsakingai laivybos įmonei, jei tai būtina užsakytoms prekėms pristatyti. Priklausomai nuo to, kokį mokėjimo paslaugų teikėją pasirinksite užsakymo proceso metu, šiuo tikslu surinktus mokėjimo duomenis perduodame mokėjimą tvarkančiai kredito įstaigai ir, jei taikoma, mūsų ar jūsų pasirinktam mokėjimo paslaugų teikėjui. Kai kurie mokėjimo paslaugų teikėjai renka duomenis patys, jei su jais sukuriate paskyrą. Tokiais atvejais užsakydami turite prisijungti prie mokėjimo paslaugų teikėjo su savo prieigos duomenimis. Taip pat taikoma atitinkamo mokėjimo paslaugų teikėjo privatumo politika.

Duomenų perdavimas kurjerių įmonei
Jei duosite mums savo aiškų sutikimą užsakymo metu arba po jo, mes perduosime jūsų el. Pašto adresą ir telefono numerį pasirinktai kurjerių įmonei, kad ji galėtų su jumis susisiekti prieš pristatymą ir patarti ar susitarti pristatymas.

Aukščiau pateiktas sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu, atsiųsdamas mums atitinkamą pranešimą mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu skyriuje „Mūsų kontaktiniai duomenys ir jūsų teisės“, arba išsiųsdami pranešimą tiesiogiai kurjerių įmonei žemiau nurodytu kontaktiniu adresu. duomenų, nebent jūs aiškiai sutinkate, kad jūsų duomenys būtų toliau naudojami kitiems tikslams arba jei pasiliekame teisę toliau naudoti duomenis įstatymų leidžiamais atvejais, apie kuriuos mes jus informuojame šiame pareiškime.

 

4. Duomenų perdavimas nuomonėmis pagrįstoms sistemoms.

Asmens duomenys, visų pirma el. Pašto adresas ir užsakymo numeris, yra perduodami Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Kelnas, Vokietija (www.trustedshops.pl), kad per 7 dienas po pateikimo išsiųstų klientų pasitenkinimo užklausą. užsakymų kalendorių ir suteikti klientui su sandoriu susijusias teises.

 

5. Pašto naujienlaiškis ir reklama paštu

Reklama siunčiama el. Paštu užsiprenumeravus naujienlaiškį
Jei užsiprenumeruosite mūsų naujienlaiškį, mes naudosime šiam tikslui būtinus arba jūsų pateiktus duomenis, kad reguliariai, remdamiesi jūsų sutikimu, atsiųstume jums naujienlaiškį el. Paštu.

Galite bet kada atsisakyti naujienlaiškio gavimo, atsiųsdami mums pranešimą su aktualia informacija arba naudodami atitinkamą naujienlaiškio nuorodą. Atsisakę prenumeratos, mes ištrinsime jūsų el. Pašto adresą, nebent jūs aiškiai sutinkate, kad jūsų duomenys būtų toliau naudojami kitiems tikslams arba pasiliekame teisę toliau naudoti duomenis įstatymų leidžiamais atvejais, apie kuriuos mes jus informuojame šiame pareiškime .

Naujienlaiškį siunčia paslaugų teikėjas, kuriam mūsų vardu pavesta tvarkyti duomenis, kuriam šiuo tikslu pateikiame jūsų el. Pašto adresą.

Šis paslaugų teikėjas yra įsikūręs Europos Sąjungai arba Europos ekonominei erdvei priklausančioje šalyje.

Reklama paštu ir jūsų teisė prieštarauti
Be to, pasiliekame teisę tvarkyti jūsų duomenis - vardą ir pašto adresą savo reklamos tikslais, susijusius su mūsų produktais, pvz., Siunčiant jums naujausius pasiūlymus ir informaciją apie mūsų produktus paštu. Tai, kas išdėstyta pirmiau, padeda apsaugoti mūsų teisėtą interesą, ty susisiekti su klientais reklamos tikslais.

Reklamos siuntos pristatomos kaip paslaugų teikėjo, kuriam mes šiuo tikslu teikiame jūsų duomenis, pavedimas tvarkyti duomenis mūsų vardu. Galite bet kada prieštarauti savo duomenų saugojimui ir naudojimui, siųsdami pranešimą mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu punkte „Mūsų kontaktiniai duomenys ir jūsų teisės".

 

 

6. Slapukai ir žiniatinklio analizė

Parduotuvės royalfashion.pl slapukų politiką rasite skirtuke Slapukų politika.

Jei nesutinkate su slapukų naudojimu, mūsų svetainės funkcionalumas gali būti ribotas

 

7. Socialiniai papildiniai


Socialinių papildinių naudojimas
Mūsų svetainėje naudojama vadinamoji socialinių tinklų socialiniai papildiniai.
Rodydama mūsų svetainę tokiu papildiniu, jūsų naršyklė užmezgs tiesioginį ryšį su Facebook, Google, Twitter ar Instagram serveriais. Įskiepio turinį tam tikras paslaugų teikėjas perkelia tiesiai į jūsų naršyklę ir integruoja į svetainę. Dėl šios integracijos paslaugų teikėjai gauna informaciją, kad jūsų naršyklė rodė mūsų svetainę, net jei neturite profilio su tam tikru paslaugų teikėju arba nesate prisijungę. Tokią informaciją (kartu su jūsų IP adresu) jūsų naršyklė siunčia tiesiai į tam tikro paslaugų teikėjo serverį (kai kurie serveriai yra JAV) ir ten saugomi. Jei esate prisijungę prie vienos iš socialinių tinklų svetainių, šis paslaugų teikėjas galės tiesiogiai priskirti apsilankymą mūsų svetainėje jūsų profiliui tam tikroje socialinių tinklų svetainėje. Jei naudojate tam tikrą papildinį, pavyzdžiui, spustelite mygtuką „Patinka“ arba mygtuką „Bendrinti“, atitinkama informacija taip pat bus nusiųsta tiesiai į nurodyto paslaugų teikėjo serverį ir ten saugoma. Ši informacija taip pat bus paskelbta tam tikrame socialiniame tinkle ir bus rodoma žmonėms, pridėtiems kaip jūsų kontaktai.
Paslaugų teikėjų duomenų rinkimo tikslas ir apimtis bei tolesnis jų apdorojimas ir naudojimas, taip pat galimybė susisiekti ir jūsų teisės šiuo klausimu bei galimybė nustatyti jūsų privatumo apsaugos nustatymus yra aprašyti paslaugų teikėjų privatumo politikoje.

http://www.facebook.com/policy.php

https://help.instagram.com/155833707900388

Jei nenorite, kad socialinių tinklų svetainės jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu surinktus duomenis tiesiogiai priskirtų jūsų profiliui tam tikroje svetainėje, prieš apsilankydami mūsų svetainėje turite atsijungti nuo šios svetainės. Taip pat galite visiškai užkirsti kelią papildinių įkėlimui į svetainę naudodami tinkamus naršyklės plėtinius, pvz., Blokuojant scenarijus naudojant „NoScript“ (http://noscript.net/)."

 

 

8. Priminimai apie galimybę pareikšti nuomonę

Peržiūros priminimas, išsiųstas Trusted Shops 
Jei užsakymo metu ar po to aiškiai sutikote, mes persiųsime jūsų el. Pašto adresą Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Kolonia, Niemcy (www.trustedshops.pl), kad priminimas apie galimybę pareikšti nuomonę apie mūsų parduotuvėje įsigytą pirkinį bus išsiųstas jums el.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, išsiųsdami atitinkamą pranešimą mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu skyriuje „Mūsų kontaktiniai duomenys ir jūsų teisės“, arba tiesiogiai deklaracijos forma Trusted Shops.

9. Mūsų kontaktiniai duomenys ir jūsų teisės

Jūs turite teisę į nemokamą informaciją apie savo asmens duomenis, kurie yra saugomi pas mus, taip pat turite teisę juos ištaisyti, apriboti tvarkymą, ištrinti ar perduoti šiuos duomenis.

Jei turite klausimų, susijusių su jūsų asmens duomenų rinkimu, tvarkymu ir naudojimu, duomenų taisymu, blokavimu ar ištrynimu ir norint atšaukti suteiktus sutikimus arba prieštarauti konkrečių duomenų naudojimui, kreipkitės į duomenų administratorių.: Royal Fashion Vipol Sp. Z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, admin@royalfashion.pl

Be to, jūs turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.

********************************************************************
Teisė prieštarauti
Jei mes tvarkome asmens duomenis šioje privatumo politikoje aprašytu būdu - analizuodami ir vertindami interesus - siekdami apsaugoti mūsų teisėtus interesus, jūs galite prieštarauti tokiam duomenų tvarkymui šiuo tikslu - tai galios ateityje. Jei duomenų tvarkymas vykdomas tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite pasinaudoti savo teise prieštarauti. Jei duomenų tvarkymas atliekamas kitais tikslais, jūs turite teisę prieštarauti tik dėl priežasčių, kylančių iš jūsų konkrečios situacijos.

Po to, kai pasinaudosite savo teise prieštarauti, mes toliau netvarkysime jūsų asmens duomenų, nebent įrodysime, kad yra galiojančių teisiškai pagrįstų tvarkymo pagrindų ir jie nepaiso jūsų interesų ir teisių, arba jei tvarkant duomenis ketinama teigti, pasinaudoti arba ginti pretenzijas.

Pirmiau nurodyta nuostata netaikoma, kai duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Tokiu atveju mes toliau netvarkysime jūsų asmens duomenų aukščiau nurodytu tikslu. ********************************************************************

 

IdoSell Trusted Reviews
4.62 / 5.00 69 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-19
ok
2023-10-26
Greitai vykdomi užsakymai,kokybiškos prekės.Rekomenduoju!
pixel