Pridėkite produktus, kurie jums patinka ir kuriuos norite įsigyti vėliau.

Gražinimo politika

Tai lengva!

 

Galite grąžinti bet kurią mūsų parduotuvėje įsigytą prekę nenurodydami jokios priežasties 365 dienos nuo pirkimo datos.

 

Žemiau rasite išsamias instrukcijas žingsnis po žingsniopo kaip pateikti grąžinimą ar skundą.

Nesvarbu, ar grąžinate/skundžiatės, ar keičiate - jei skundas yra esminis ir grąžinimas atitinka Taisykles - mes grąžinsime jūsų pinigus į jūsų grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitos numerį arba kliento pusiausvyra. Tas pats pasakytina ir apie mainus - mes grąžiname pinigus už grąžinamas prekes ir jūs perkate visiškai naują.

 

1. Užpildę grąžinimo formą  pasirinkite parinktį:

Atsisiųskite mūsų atsisakymo formą 

a) GRĄŽINTI

b) SKUNDAS

 

Nepamirškite pateikti visos reikalingos informacijos ir perskaityti taisykles. Labai svarbu, kad prie grąžinimo būtų pridėtas pirkimo metu išduotas fiskalinis kvitas.

 

Jei grąžinate tik vieną prekę ( iš daugelio įsigytų ant vieno kvito ) grąžinimo formoje parašykite, kas yra produktas ir kiek jis kainavo, tada nufotografuokite arba nuskaitykite mokesčių kvitą ir atsiųskite mums paštu šiuo adresu info@royalfashion.lt

 

2. Viską sudėkite į batų dėžę. Nepamirškite gerai supakuoti siuntos (jei neturite specialių maišelių, tai nėra problema, tai gali būti popierius, plastikinis maišelis, folija. Svarbu, kad pakuotė būtų užklijuota lipnia juosta, kad transportavimo metu nepažeistumėte dėžutės)

3. Atsiųskite mums siuntinį mūsų logistikos centro adresu:

 

Paxy – Royal Fashion
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 Alytus

 

DĖMESIO:

Grąžinti batų batai, siunčiami į JAV kodą, nebus priimti.


Grąžinimo siuntimo išlaidas padengs vartotojas.  

Jei reikia pagalbos, skambinkite arba rašykite:

mail: info@royalfashion.lt

KEITIMASIS PREKĖMIS PIRKTOMOMIS Internetinėje parduotuvėje


Jūsų patogumui pakeitėme mainų metodą. Dabar visi mainai prekės (pvz., batų dydžio keitimas) vyksta grąžinant prekę ir patys užsisakant naują prekę per mūsų internetinę parduotuvę. Tai atrodo taip:

1. grąžinate prekę pagal grąžinimo puslapyje pateiktas instrukcijas - turite tai padaryti 365 dienas,

2. jūs savarankiškai pateikiate naują užsakymą mūsų parduotuvėje, pirkdami jus dominančius produktus (pvz., skirtingo dydžio batai).

Grąžintus pinigus pervedame tiesiai į jūsų kliento balansą ( batų kainų skirtumus padengia pirkėjas)Dėmesio! Aukščiau pateikta informacija taikoma tik pirkimams, įsigytiems internetinėje parduotuvėje.

Džiaugiamės jūsų pirkiniais!

Nurodymai, kaip atsisakyti sutarties

Tik Klientas, kuris yra Vartotojas, turi teisę į 14 dienų atsisakymo laikotarpį. Vadovaujantis str. Civilinio kodekso 22 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad vartotojas yra fizinis asmuo, kuris su verslininku atlieka teisinę operaciją, tiesiogiai nesusijusią su jo verslu ar profesine veikla.

Teisė atsisakyti sutarties

Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 365 dienas nenurodydami jokios priežasties. Atsisakymo laikotarpis baigiasi po 365 dienų nuo tos dienos, kai jūs įsigyjate arba trečioji šalis, išskyrus vežėją ir jūsų nurodyta, fiziškai įgyja prekes.

Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, privalote mus informuoti apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties nedviprasmišku pareiškimu (pavyzdžiui, laiškas, išsiųstas paštu, faksu ar el). Galite naudoti pavyzdinę atsisakymo formą, tačiau tai nėra privaloma. Taip pat galite užpildyti ir pateikti atsisakymo formą ar bet kurį kitą nedviprasmišką pareiškimą elektroniniu būdu mūsų svetainėje http://www.royalfashion.pl/data/include/cms/FORMULARZ_ZWROTU3.pdf. Jei pasinaudosite šia galimybe, mes nedelsdami patvarioje laikmenoje (pvz., El. Paštu) atsiųsime jums patvirtinimą, kad gavote informaciją apie sutarties nutraukimą.

Kad laikytumėtės sutarties nutraukimo termino, jums pakanka nusiųsti informaciją apie tai, kaip įgyvendinama jūsų teisė atsisakyti sutarties iki termino nutraukti sutartį.

Pasitraukimo iš sutarties pasekmės

Atsisakius šios sutarties, grąžiname visus iš jūsų gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, atsiradusias dėl jūsų pasirinkto pristatymo būdo, o ne pigiausio mūsų siūlomo įprasto pristatymo būdo), nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 365 dienas nuo tos dienos, kai buvome informuoti apie jūsų sprendimą pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties. Mes grąžinsime mokėjimą tais pačiais mokėjimo metodais, kuriuos naudojote pradinėje operacijoje, nebent aiškiai susitarėte kitaip; bet kokiu atveju jums nebus mokami jokie mokesčiai dėl šios kompensacijos. Mes galime sulaikyti kompensaciją, kol negausime prekės arba kol nebus pateikti jos grąžinimo įrodymai, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Prašome atsiųsti arba atiduoti mums prekę arba CzechLogistic – Royal Fashion
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 Alytus nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte mums apie savo atsisakymą nuo šios sutarties. Termino nesilaikoma, jei siunčiate prekes nepasibaigus 14 dienų laikotarpiui. Turėsite padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Jūs esate tik atsakingi už tai, kad sumažintumėte daiktų vertę, atsiradusią naudojant juos kitaip, nei buvo būtina daiktų prigimčiai, savybėms ir veikimui nustatyti.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.61 / 5.00 67 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-19
ok
2023-10-26
Greitai vykdomi užsakymai,kokybiškos prekės.Rekomenduoju!
pixel